Pankaagid

Pankaagid logo

Laste
sünnipäevad
pannkookidega

Muudame laste sünnipäevad Pärnus minipannkookidega meeldejäävaks. Kui soovid, et sinu lapse sünnipäev oleks täis naeru ja erilisi elamusi, siis oled õiges kohas! 

Minipannkoogid sünnipäevale on ideaalne valik – me ei tea vähemalt ühtegi last, keda jätaks pannkoogid külmaks!

Minipannkoogid pulga otsas

UNUSTAMATU SÜNNIPÄEVAPIDU LASTELE MEIE KOHVIKUS.

Meie hubases kohvikus saavad lapsed nautida pannkooke otse pannilt, valmistatuna värsketest ja kvaliteetsetest koostisosadest. Soovi korral saavad nad koos järelvalvega kasvõi ise endale portsu pannkooke valmistada ning neid vastavalt oma maitsele kaunistada või kastmetega üle valada. Mis oleks veel parem, kui enda valmistatud pannkoogid?

KUI SOOVITE PIDADA SÜNNIPÄEVA KODUS - POLE PROBLEEMI!

Meie pannkoogitegija tuleb teie juurde suure pannkoogipanniga ja muudab peo eriliseks – lapsed saavad näha, kuidas pannkoogid valmivad ning soovi korral osaleda nende valmistamisel ja kaunistamisel. See on suurepärane viis pakkuda lastele meeldejäävat sünnipäeva, samal ajal õpetades neile midagi uut ja lõbusat! 

AGA MIS SIIS, KUI SOOVITE PIDADA PIDU VÄRSKES ÕHUS?

Meie ratastel pannkoogitreiler veereb kasvõi otse teie hoovi, et pakkuda külalistele värskelt valmistatud minipannkooke. See lisab teie üritusele erilist sära ja maitseelamust ning pakub võimalust nautida pannkooke just seal, kus soovitakse. Kuna valikus on ka soolased pannkoogid, siis võib peopidaja ise jalad seinale visata ning rahulikult külalistega juttu rääkida. Me hoolitseme ise selle eest, et keegi peolt tühja kõhuga ei lahkuks!

Ükskõik, kas valite peo meie kohvikus, pannkoogitegija teie kodus või ratastel pannkoogitreileri, saate kindel olla, et sünnipäev saab olema täis naeru, head seltskonda ja maitsvaid minipannkooke! Kirjutage meile – pannkoogid on kõigest kirja kaugusel ning paneme koos plaani paika, et pakkuda teile unustamatut sünnipäevaelamust minipannkookidega!

Ja kui kõik täiskasvanud tundsid end nüüd puudutatuna, et tahaks ju ka enda sünnipäeval sõpradega pannkooke valmistada, siis ärge muretsege! Me teame, et suured armastavad meie pannkooke sama palju kui lapsed ning tuleme rõõmuga ka teie sünnipäevi meeldejäävaks muutma. 

 

Pannkookideni!